попуст од 30% на вкусна Руска салата од 1 кг во ANETA BAKERY

-30%

ANETA BAKERY
699.00 
  375.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1 килограм крем салата 
- вкусна  руска салата совршен избор 

"Задолжителна е претходна резервација на телефон  минимум два дена пред подигнување на нарачката.

За нарачка над 300 ден. добивате бесплатна достава во реонот на Аеродром и Лисиче.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

 “ АНЕТА  КИФЛИЧКИ “
булевар АСНОМ
 

Локација на GoogleMap .