50% попуст на надградба на трепки и професионална шминка во козметичко студио "Габи"

-50%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
1200.00 
  600.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- надградба на трепки 

- професионална свечена шминка за матуранти

 

Изгледајте прекрасно и заводливо на вашата матурска вечер и дозволете професионалците од козметичкото студио Габи да се погрижат за вашиот изглед.
Добивате надградба на вештачки трепки во комбинација со професионална шминка за беспрекорен изглед.Бидете кралица на матурската вечер и истакнете ја вашата убавина.

  

 Искористете ја оваа прекрасна понуда и блескајте од убавина !

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)
 

Локација на GoogleMap .