56% попуст или само 1000 ден. за деколорирање на коса + фенирање +маска БОТОКС на Италијанскиот бренд KAYPRO во Фризерско студио „Перфект

-45%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1800.00 
  1,000.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Деколорирање на коса од црна во лешник или од лешник во темно плава и слично. 
  деколорирањето се прави со специјален деколорант 
- Фарбање со мешање на повеќе нијанси.
- Фенирање 
- Маска BOTOKS на Италијанскиот бренд KAYPRO  

 

 Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .