44% попуст или само 450 ден. за фарбање на коса + реконструирачки спреј + маска од ботокс од најдобрата линија на Botu-Cure Special Care на Италијанскиот бренд KAYPRO + фенирање во Фризерско студио „Перфект“

-44%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
800.00 
  450.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Фарбање 
- Реконструрирачки спреј 
- Маска од ботокс од најдобрата линија на Botu-Cure Special Care на Италијанскиот бренд KAYPRO  
- Фенирање

 

 
 
Фризеркото студио Перфект
постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 
 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .