54% попуст или 2500 ден. добивате кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano + фенирање во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

-54%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
5500.00 
  2,500.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Миење со масажа на скалп.
- Кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano, за исправување и на најнепослушните локни.
- Фенирање.

 

Времетраење на третманот на коса е од 60 до 120 минути.
Третманот е безбеден за сите видови на коса, со него проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период.
Еден третман е доволен за период од 3 месеци и подолго, во зависност од косата.
После третманот косата слободно може да се мие и суши без проблем и ќе изгледа мазно и сјајно со само oбично сушење со фен.
Сега имате можност вашата коса да биде негувана од светскиот бренд Alfaparf Milano. Бренд кој е лидер во Италија за професионални производи за нега за коса.
Кератински третман за трајно исправување и нега на коса е сигурен за сите видови коса. Овој третман е популарен не само поради тоа што се исправуваат и најнепослушните локни, туку и заради тоа што проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период. Еден третман е доволен за период од три месеци и подолго во зависност од типот на косата.
После третманот косата без проблем може да се мие и суши и ќе изгледа мазно само со помош на фен, многу брзо и едноставно ќе можете да ја средите, а секој ден ќе имате коса како да сте изглегле од фризерски салон.

 

 

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .