ПОГАЧА СО СУСАМ вкусна и мека на 30% попуст со дијаметар од 30 см. за само 349 денари во "Анета кифлички "

-30%

ANETA BAKERY
500.00 
  349.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Погача со сусам со дијаметар од 30 см.
- Вкусна погача приготвена по домашен рецепт.

 

Вкусни пекарски производи и крем салати за секакви видови на прослави. Нарачајте и уверете се!  


УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 “ АНЕТА  КИФЛИЧКИ “
булевар АСНОМ
 

Локација на GoogleMap .