68% попуст на целосна депилација тело (нозе,раце,препони,интима) во Салон за убавина ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК

-68%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
1200.00 
  400.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Професионална Депилација на цело тело 

- Black Friday - Cyber Monday Понуда - 23.11.18 до 26.11.18

-топла депилација на (раце,нозе,препони и интима)

  

  

  

  

Салон за убавина „Цеце Козметик“

Салонот за убавина „Цеце Козметик“ ќе ви ја врати насмевката на лицето и ќе ви даде причина повеќе за повторно да се чувстувате привлечно, заводливо и сексипилно.„Цеце Козметик“ ги нуди следниве услуги: депилации, третмани на лице и тело, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти со акрил, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело).

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00
 

Локација на GoogleMap .