50% ПОПУСТ на депилација на раце и нозе за 2 (две) лица во ист термин по цена од 1200 денари на само 600 денари во Салон за убавина ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК

-50%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
1200.00 
  600.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Депилација на раце и нозе.
- Купонот важи за 2 лица (во ист термин)
- Мазна и нежна кожа.

 

Салон за убавина „Цеце Козметик“

Салонот за убавина „Цеце Козметик“ ќе ви ја врати насмевката на лицето и ќе ви даде причина повеќе за повторно да се чувстувате привлечно, заводливо и сексипилно.„Цеце Козметик“ ги нуди следниве услуги: депилации, третмани на лице и тело, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти со акрил, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело).

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

-   Понудата важи само за  2 (две)жени во ист термин
 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00
Телефин: 078 356 595

Локација на GoogleMap .