Најдоброто решение за чист, удобен и блескав дом или деловен простор! 34% попуст за длабинско, машинско перење на сите видови теписи во сервис за чистење „ БЕЛ ЛОТОС„

-45%

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ "БЕЛ ЛОТОС"
90.00 
  50.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Превоз на Вашите теписи од Вашето место и назад.
- Длабинско, машинско перење на сите видови теписи .
- Перење со течен или прашкаст детергент во зависност од составот (синтетика, волна или свила).
- Сушење на соодветна температура.
- Темелно испрани теписи и теписони за чист дом или канцеларија.

Еден купон е наменет за 1 m2. Во зависност колку m2 e тепихот  толку купони купувате.

 

   e tepih

 

Теписите се перат на стариот добар начин со соодветен детергент, вода и машини со неколку четки кои длабински го нанесуваат детергентот и ги чистат теписите од нечистотијата и бактериите. Исто така по перењето се плават рачно со многу вода со која се искоренува и најмалиот остаток од детергентот кој доколку остане на тепихот ке предизвика лепење на уште повеќе прашина и нечистотија. Темелното плавење ќе резултира со тоа што Вашите испрани теписи ќе бидат чисти многу подолго време отколку со брзо, машинско перење на кое се нанесува пена и после неколку минути истата со вакум се извлекува.

 

Со нашето искуство сме во можност да обезбедиме гаранција за перење на персиски теписи. Потребно е само да се јавите, да го искористите попустот и да имате чист и удобен дом.
Времето потребно за перење,сушење и доставување до Вашиот дом е максимум 7 дена. 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервис за чистење БЕЛ ЛОТОС
ул. Скупи 5а бр. 9 (спроти Хубо маркет)
Работно Време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Саб - Нед: 08:30 - 16:30

Локација на GoogleMap .