Автомобил со чист и освежен ентериер на 55% попуст! Професионално хемиско чистење на автомобил во сервис за чистење "Бел лотос" во вредност од 3100 ден. по цена од 1400 ден.

-55%

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ "БЕЛ ЛОТОС"
3100.00 
  1,400.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Хемиско чистење на автомобил:
- Седишта 
- Патосници 
- Шал табла 
- Багажен простор 
- Тапацир на врати
- Кров
- Пластики на врати
- Патос 
- Сите пластики 
 Се користат професионални машини ALTO, KARCHER, TORNADOR BLACK и најсовремени средства и детергенти од бендот  MAFRA

 

  

 

Сервисот за чистење Бел Лотос овој пат нуди длабинско и хемиско чистење на вашиот автомобил. Чистењето се врши со современи средства и детергенти и професионални машини од брендот Alto, Karcher, Tornador Black.

     


За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, кров, патос, тапацир, шалт табла, гепек. Со оваа понуда ќе ги отстраните сите дамки и нечистотии од автомобилот па тој ќе изгледа како нов. Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист автомобил.
Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитето кој го нудиме. Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа. Така и продолжуваме – квалитетот останува наш заштитен знак.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервис за чистење БЕЛ ЛОТОС
ул. Скупи 5а бр. 9 (спроти Хубо маркет)
Работно Време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Саб - Нед: 08:30 - 16:30

Локација на GoogleMap .