Оживејте ги Вашите спомени во современа технологија на 50% попуст! За само 125 денари добивате 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото студио Дичо

-50%

ФОТО "ДИЧО"
250.00 
  125.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДА:

-   1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD.
-   Можност да ги оживеете спомените во соодветната технологија.

Многумина од нас се збогуваа од видеорекордерите кои се од постарата технологија, но останаа многу VHS касети на кои имаме зачувано многу драги спомени а не можеме да ги погледнеме. Новата дигитална технологија си го направи своето и ги остави зад нас видеорекордерите и VHS касетите.

 Со оваа понуда Фото „ДИЧО“ Ви овозможува сите Ваши омилени видео материјали од VHS и mini DV да Ви бидат префрлени во DVD. Токму затоа искористете ја оваа понуда за Вашите снимени материјали од Вашите незаборавни моменти, да продолжат да живеат и во современа форма на технологијата.

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фото студио Дичо - т.ц. Бисер лок. бр. 83
meil: fotodico_biser@yahoo.com
Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 21:00
Сабота: 09:00 - 17:00

Локација на GoogleMap .