Депилација со топол восок на цели нозе со препони + гратис депилација на надусници во Салон за убавина "ЛОТОС ЕМ" на 46 % попуст од 480 ден. за само 310 ден.

-36%

САЛОН ЗА УБАВИНА " ЛОТОС ЕМ "
480.00 
  310.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА: 

- Депилација на цели нозе
- Депилација на препони 
- Депилација на надусници 
- Убави и мазни нозе
- Нежни и мазни надусници

 

Отстранувањето на непосакуваните влакненца е дел од женското секојдневие. А и хигиената е најважното нешто за нас. Современите жени сакаат постојано да имаат мазно тело, а најдобриот начин да си го подарат тоа е преку депилацијата.Депилацијата дава чувство на свежина, чистота, сексапилност и дури и поголема самодоверба. Секој сака совршена кожа: мазна, нежна и без влакна. Убавината е во квалитетниот избор.

 

Салон за убавина „Lotos EM“

Професионалност на високо ниво, квалитетна услуга која придонесува чувство на задоволство. 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Салон за убавина „Lotos EM“
ул. Киро Крстевски Планик, бр.18

раб. време од пон. до пет.
од 12:00 - 20:00 часот

Локација на GoogleMap .