Со купон од 60 ден. и доплата од 240 ден. во Салон за убавина „ХАНА “добивате миење,шишање и маска во вредност од 500 ден. по цена од само 350 ден.

-30%

ФРИЗЕР. КОЗМЕТ. СТУДИО "ХАНА"
500.00 
  60.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-  Миење
-  Нанесување на маска
-  Шишање
-  Убава и сјајна коса за Ваш поубав изглед

На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и промена во изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови и да ја истакне својата убавина, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед.

 

Салон за убавина „ХАНА“

Вашето ново катче каде што ќе можете комплетно да се релаксирате и да заборавите на сите грижи кои ви го уништуваат расположението. Во топла и интимна атмосфера,  ќе ве пречекаат и ќе ве испратат со насмевка. Салонот за убавина нуди најразличи услуги: депилации, третмани на лице и тело, пакети за слабеење, маникир, педикир, релакс масажи, антицелулитни, масажи, спортски, парцијални масажи, фризерски услуги за прекрасен сјај и неодолив изглед на вашата коса итн...
Се што треба да направите е да го одберете вистинскиот третман, да се препуштите и да уживате!Безживотниот изглед на косата може да направи и најдобрата фризура да изгледа обично и несредено. Спротивно на тоа, блескаво сјајната коса може слободно да ја пуштите да паѓа врз вашите рамена, а сепак да изгледа раскошно и атрактивно.

 

Нашиот професионален тим ќе се погрижи да бидете најдобро услужени!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско козметичко студио „ХАНА“
ул. Партизански Одреди 78/4
Скопје
 

Локација на GoogleMap .