Со купон од 100 ден. и доплата од 1000 ден. во прекрасната Вила „TOMIĆ“ добивате 38% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

-38%

ВИЛА " „TOMIĆ“ " ОХРИД
1600.00 
  100.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купон од 100 ден. и доплата од 1000 ден. во прекрасната Вила TOMIĆ добивате:

- Ноќевање за двајца во одлично уреден апартман.
- Апартманите имаат посебен влез, клима уред, комплетно уредени кујни, сопствени тоалети (пешкири големи и мали, производи за лична хигиена, фен и пегла), ТВ - кабловска, wi-fi...
- Во склоп на објектот има и приватен паркинг за автомобили.
- За деца се доплаќа директно во вилата. Сумата за доплата се договара со сопственикот.

 

Вила „TOMIĆ“ се наоѓа на самиот кеј (шеталиште) во Охрид на само 30м од езерото. Вилата располага со нови, климатизирани апартмани идеални за 2, 3 или 4 особи., Ви нудиме:
- во лето ладење(клима)
- во зима греење (клима + панел convector)
- паркинг За вашето возило обезбеден со видео надзор,
- паркинг За вашиот мотор обезбеден со видео надзор,
- бесплатен интернет WI-FI,
- бесплатен превоз од автобуската станица во Охрид и назад,
- Taxi превоз со автомобил и чамец со екстра попуст.
- 24/7 услуга за сè што Ви треба

 

  

 Апартманите имаат: посебен влез (секој апартман своја приватност); клима уред; комплет опремена кујна (фул),  сопствени

купатила (големи и мали пешкири, производи за лична хигиена, фен за коса и пегла) кабелска телевизија (60 канали);
бесплатен интернет WI-FI, Сите апартмани имаат француски лежај. Хигиената е на највисоко ниво.Во околината 
на 50 метри има: плажа, банка, продавници, пиљара, ресторан, пицерија, нокен клуб,
национален рибен ресторан ,салон за мазажа, фризер, банкомат, забавен парк за деца, изнајмување (автомобил,
мопед, скутер на вода, возење велосипед, чамец, брод).

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација на апартманот.
- 3адолжително прикажете го купонот и доплатата од 1000 ден.се врши кај сопственикот на ВИЛА "„TOMIĆ“ "
- Доколку сакате да престојувате повеќе вечери, потребно е да купите повеќе купони.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Вила „TOMIĆ
Кеј Маршал Тито,
бр. 25, Охрид
mail:aleksandarohrid@hotmail.com

 

Локација на GoogleMap .