Со купон од 50 ден. и доплата од само 350 ден. добивате ноќевање за едно лице во Вила „Никола“ на Охридското езеро!

-50%

ВИЛА " НИКОЛА" ОХРИД
800.00 
  50.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Едно ноќевање во комплетно опремени двокреветни,трокреветни или четирикреветни соби.
- Бесплатно користење на интернет.
- Бесплатно користење на паркинг.
- Комплетно уреден балкон со поглед кон Охридското езеро.
- Детско игралиште за најмладите.
За повеќе денови потребно е да купите повеќе купони.

 
Вила „Никола“ - Охрид е нова атрактивна куќа која се наоѓа во населбата Рача, во близина на Билјанини Извори  на 700 м од Охридското езеро и на 1500м од центарот на градот.

 

 
Вилата располага со капацитет од 50 двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби. Собите се опремени со сопствено купатило со туш кабина и фен, телевизор, фрижидер и интернет и парно греење.  Гостите на располагање имаат и комплетно опремена заедничка кујна

  .

  
Охрид е град во југозападниот дел на Македонија со 42.033 жители. По него Охридското Езеро го носи своето име. Охрид и Охридското Езеро се едни од главните туристички места во Македонија. Поради големиот број на цркви и манастири, градот е познат како Балкански и Европски Ерусалим. Охрид е познат и како „град на светлината“ што претставува буквален превод на неговото старо име, Лихнид.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација на собата на 078 236 174
- 3адолжително прикажете го купонот и доплатата од 350 ден.се врши кај сопственикот на ВИЛА "НИКОЛА "
- Доколку сакате да престојувате повеќе вечери, потребно е да купите повеќе купони.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Вила „Никола“ - Охрид
населба Рача
(1.5 км од центарот на Охрид)

mail: ohrid808@yahoo.com

Локација на GoogleMap .