Релакс масажа на цело тело со етерични масла за опуштање и ревитализација на Вашето тело во козметичко студио „Габи “ за само 350 ден.

-30%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
500.00 
  350.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Релакс масажа на цело тело со етерични масла.
- Целосен третман на Вашето тело, релаксација и опуштање.

 

Опуштете го Вашето тело со релакс масажа.
Релакс масажата е најстара и најприродна метода на лекување и зачувување на здравјето. Ги опушта целото тело и ум. Бидејќи за масажата употребуваме масла со висок квалитет, ефектот на кожата е исто така и козметичен. Најдобри се растителните масла збогатени со етерични масла, во зависност од потребите и проблемите на странките.
Влијае на човечкиот организам така што ја подобрува циркулацијата на крвта, ги опушта мускулите, го стимулира варењето на храната и перисталтиката, а со стимулацијата на лимфниот систем се стимулира и излачувањето на токсините.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)


 

Локација на GoogleMap .