Професионален третман на лице: пилинг, чистење на лице, маска, масажа на лице и врат во + обликување на веѓи во козметичко студио "Габи" во вредност од 500 ден. по цена од 400 ден.

-20%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
500.00 
  400.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Третман на лице:

- пилинг
- чистење на лице
- маска
- масажа на лице и врат
- обликување на веѓи
 Освежено, чисто и здраво лице.

 


Секоја жена се обидува колку што е можно подобро да ја негува својата кожа и колку што е можно подолго да ја задржи природната убавина на своето лице.
Но, понекогаш, свесно или несвесно, жените прават грешки со кои ѝ наштетуваат на нежната кожа на лицето, затоа дозволете им на професионалци да се погрижат за вашиот излгед

.

 

Во козметичкиот салон "Габи" ќе ја пронајдете вашата оаза на убавината. Секакви видови на третмани за разубавување и правилна нега на вашето лице и тело по прифатливи и примамливи цене. Се што треба да направите е да одвоите време за себе и да ги посетите. Тимот од вистински професионалци во топла и пријатна атмосфера со сигурност ќе ве убедат повторно да ги посетите. Само препуштете се и уживајте!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)


 

Локација на GoogleMap .