16% на 15 третмани за слабеење! За 1050 ден. добивате 5 антицелулитни и 10 боди врапинг третмани во Козметичко студио„Габи “

-16%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
1250.00 
  1,050.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 5 антицелулоидни третмани
- 10 BODY WRAPPING

BODY WRAPPING - се изведува со специјална фолија која овозможува природните фитоароматични состојки да навлезат во кожата и во поткожното ткиво, каде што ги извршуваат разградувачките и детоксирачките функции. Третманот ултразвук е за разбивање на масните ќелии со сонда која се поставува на зоните кои се третираат како критични, со кружни движења. Посебно важно за овој апарат е дополнителната функција која во текот на третманот силно ја поттикнува лимфната дренажа која спречува растопените маснотии да се апсорбираат во други масни ќелии. Во еден третман се третира една регија > стомак, бут, задник или колена.

 


Целулитот е проблем на денешната современа жена. Тој се сретнува кај 80% од жените. Популарно наречена ,,портокалова кожа’’ се јавува најчесто на колковите, бутините, задникот и нозете. Целулитот е проблем кој не бира во која возраст се појавува бидејки се почесто го сретнуваме кај младите девојки без оглед дали тие се со идеална линија, имаат вишок на килограми или пак, се многу слаби.

 

 


Козметичкиот цалон „Габи“ Ви нуди одлична можност за добивање совршена дефиниција на Вашето тело. Располагаат со високо обучен персонал кој секогаш настојува на професионален начин да ви ги задоволи Вашите очекувања. Изгледајте совршено и бидете задоволни од Вашиот изглед.

Не дозволувајте другите да ви раскажуваат, посетете ги и уверете се сами.!!!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)
 

Локација на GoogleMap .