20% попуст на топла депилација: раце и нозе + интима во Козметички салон "Габи" за само 400 ден.

-20%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
500.00 
  400.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Топла депилација
- раце
- нозе 
- интима

 


Ослободете се од несаканите влакна на вашето тело и подарете си мека, мазна и нежна кожа. Чувствувајте се пријатно и задоволно во сопственото тело. Со оваа понуда од "Габи" добивате топла депилација на раце, нозе и интима . Најдоброто кај депилацијата е што влакненцата се извлекуваат од коренот и кожата останува мека наредниот период од 2 до 6 седмици.

 

 

Со купување на овој купон ќе наидете на исклучителна хигиена, современа технологија и врвна услуга.!!!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

 

Локација на GoogleMap .