Имајте средени раце и убави нокти и искористете го попустот од 50% со кој добивате маникир на природни нокти + декорација со лак по избор во Козметичкиот салон "Габи"

-52%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
500.00 
  250.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Маникир на природни нокти

- Декорирање со лак по избо

- Отстанување на кутикули

- Здрави, сјајни и средени раце и нокти за ваш импресивен изглед.

 

 КОЗМЕТИЧКО СТУДИО "ГАБИ"

Имајте средени раце и убави нокти !!!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

 

Локација на GoogleMap .