Пакет од 5 медицински масажи на грб врат и раменици (со етерични масла по избор) на 50%попуст во вредност од 3500 по цена од 1200 денари во Козметичко студио “ Габи ”

-50%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
3500.00 
  1,200.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Пакет од 5  Медицински масажи на грб со ароматични масла по избор.

- Времетрање на масажата е 30 минути.

- Комплетна релаксација на телото и духот.

- Ослободување од болките во грбот и рамената и целосно опуштање на мускулите 

 

Медицинската масажа помага не само за олеснување на физичкиот, но и на емоционалниот стрес.
Масажата е корисна за намалување на вкочанетоста и болките во зглобовите, а делува поволно и на состојби како остеоартритисот.
Според истражувањата, учесниците кои се подложуваат на овој вид на масажа, велат дека уживаат и во зголемената флексибилност на телото. Специфичните техники помагаат и за подобрување на циркулацијата на крвта.

 

Заборавете на грижите за момент, опуштете се уживајте!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

 

Локација на GoogleMap .