Неверојатна понуда 74% попуст на пакет од 3 релакс масажи на цело тело (1 масажа - 45 мин) во вредност од 3800ден. по цена за само 1000ден. во салон за убавина"ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

-74%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
3800.00 
  1,000.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Релакс масажа на цело тело 

- 3 масажи (времетрање на една масажа  45 минути)

- Релакс масажата ќе ве опушти, ќе го зголеми протокот на крвта и ќе ја врати хармонијата на вашето тело

 

 

 

Опуштете го телото и духот со прекрасна, релаксирачка масажа на грб во салонот за убавина ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК. Дозволете си опуштање далеку од секојдневните проблеми, намалете го стресот, болката во грбот и уживајте во прекрасниот амбиент кој ви го нуди салонот. Со рачната масажа се подобрува циркулацијата, се враќа енергијата во вашето тело и се ослободува напнатоста на мускулите.

Вистинска комбинацијата од релаксирачка масажа и опуштање на телото, благотворно делува на намалување на болките, и стресот, и истовремено ја подобрува циркулацијата и Ви ја враќа позитивната енергија.
Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Салон за убавина Цеце Козметик е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. 

 
Салонот за убавина Цеце Козметик ги нуди следниве услуги:
- депилации
- третмани на лице и тело
- пакети за слабеење
- маникир и педикир
- надградба на нокти со акрил
- надградба на трепки
- масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело)
- надградба на нокти со акрил
- надградба на трепки
- масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело)

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00


 

Локација на GoogleMap .