Со купон од 50 ден. добивате 15 % попуст на сите производи од DEKORATIVO HOME ! Совршени и оригинални декорации за вашиот дом!

-15%

DECORATIVO HOME
0.00 
  50.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Со купон од само 50ден. добивате 15 % попуст на сите производи од Dekorativo Home 

- Оригинални декорации за вашите домови 

- Понудата и попустот важи од 15.11.19  до 15.12.19 

- Голем избор на дрвени декорации за вашиот дом

- Единствени и оригинални новогодишни декорации изработени од квалитетни материјали 

  

  

НАПОМЕНА:ПОТРЕБНА Е ПРЕДХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА 

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

DECORATIVO HOME - Единствени и оригинални декорации за вашиот дом! Производите се изработени од квалитетни дрвени елементи, обработени (лепење, сечење, стругање, фарбање,декорирање) за квалитетен и оригинален дизајн на истите! За изработката за овие производи е вложено многу труд, време и внимание, има поглем избор за производи во различни големини, бои....  на вашиот дом ќе му дадат прекрасен изглед  по екстра достапни цени! Совршени декорации за совршени домови само во Decorativo Home

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 424 602
- За повеќе информации јавете се на 078 424 602

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

DECORATIVO HOME 

Модерни декорации за вашиот дом

ул: Хо Ши Мин 

1000  Скопје 

информации на:

https://www.facebook.com/andrej.gavrovski

https://www.facebook.com/Dekorativo-HOME-115225353256927/?modal=admin_todo_tour

 

Локација на GoogleMap .