ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ЗА 11-ТИ ОКТОМВРИ! 40% попуст на ЕДНОДНЕВНА посета на Лутраки и Воден за само 800 денари со T.A. OLYMPIC TRAVEL!

-40%

T.A. OLYMPIC TRAVEL
0.00 
  800.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Еднодневна посета на Лутраки и Воден за термин 11.10.19

- Тргнување во 3:00 часот од Дрво Декор 

   

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Потребна е претходна резервација на тел:078 236 174

- На располагање има ограничен број на купони

- Понудата е валидна за термин 11.10.2019 

- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.

- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.

 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

OLYMPIK TRAVEL - СКОПЈЕ 

Локација на GoogleMap .