Релаксирачки одмор во БАНСКО! Со купон од 82 ден.добивате 30% попуст на ноќевање за 1 лице во апартман со две спални во период од 01.10 - 30.11.2019 год. во прекрасниот Apart Hotel & SPA ,,Orbilux" - Банско

-30%

ORBILUX HOTEL 3*- БАНСКО
0.00 
  82.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купон од 82 ден. и доплата во хотелот од 837 ден. (13.5 евра) добивате: 
 

- 1 ноќевање за 1 лице

- Сместување во апартман со две спални

- Бесплатно користење на: базен, фитнес, сауна, парна бања, кабловска телевизија, интернет, отворен паркинг...

- Осигурување и Туристичка такса вклучени во цената

- Целосно уживање на чист планински воздух во прекрасното Банско.


- 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице сместено во двокреветно студио при максимално искористување на капацитетот

- Понудата е валидна за период од 01.10 - 30.11.2019 год.

- Во период од 11.10 - 13.10 и 09.11 - 11.11.2019 год. потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања!

  Доплати:

- За деца не е потребно да се купува купон.

- За деца до 2,99 год. сместувањето е бесплатно.

- За деца од 3 - 11,99 сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен 

- За деца од 3 - 11,99 сместени на редовно легло се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен

- За трет возрасен и деца над 12 год. потребно e да се купи купон и се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен

- За единечно сместување потребно е да доплатите 20 евра по ноќевање

- Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.

Сместувачки капацитети:

- Двокреветно студио

- 2 возрасни + 1 дете до 12 год.

  

  

 

Аpart Hotel & SPA ,,Orbilux - Банско

Место каде што можете да се забавувате и да уживате во убавината на зимската природа и ски искуствата! Комбинација на најдоброто од современиот начин на живот со традиција на стара архитектура. Со своите убавини и одлични услови Orbilux гарантира незаборавно сместување и рекреација! Хотелот располага со сопствен базен, ресторан, спа центар и други дополнителни услуги кои го прават Orbilux совршено место за семеен одмор, одлична релаксација како и за постојано живеење!

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 896 742 052 или да испратите e-mail на reservations@orbilux.bg за да резервирате соба.

- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот

- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Apart Hotel & SPA ,,Orbilux - Банско

Банско, ул: 7 Тодорини очи, Bulgaria
Тел: +359 896 742 052

 е-mail:reservations@orbilux.bg

Локација на GoogleMap .