ALL INCLUSIVE ПОНУДА !Со купон од 279 ден добивате 30% попуст на 1 ноќевање за едно лице на базаALL INCLUSIVE LIGHT + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday

-30%

„St. George Ski & Holiday“ - Банско
2657.00 
  279.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купон од 279 ден. и доплата од 1581ден. (25.5 евра) добивате:

- 1 ноќевање за 1 лице  на база ALL INCLUSIVE LIGHT 

- Сместување во двокреветна соба 

- Затворен базен со минерална вода.

- Џакузи.

-Финска сауна.

- Ароматична сауна.

- Парна бања.

- Детско катче.

- Wi-Fi.

- Паркинг.

- За деца: детски базен, детски игрална, користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна и интернет.

- Осигурување и туристичка такса.

- Луксузен и опуштен одмор.

Напомена:

- Понудата е валидна до 31.10.2019 год.

- 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно соба со појадок + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.

- Максимум сместување во двокреветна соба е 2 возрасни

- Минимум сместување во студио е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 1 (2 возрасни + 1 дете)

- Минимум сместување во апартман со една спална е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 2 (2 возрасни + 2 деца)

  

Доплати:

- За деца и трет возрасен не купувате купон.

- За деца од 0 - 5.99 год. е бесплатно

- Прво дете од 6 - 11.99 год. плаќа 6 евра за ноќевање со појадок

- Втото дете од 6 - 11.99 год. да дополнително легло се сместува бесплатно

- Трет возрасен и деца над 12 год. на дополнително легло доплаќаат 11 евра за ноќевање со појадок

- За сместување во студио потребно е да доплатите 3 евра од ден по соба

- За сместување во едноспален апартман потребно е да доплатите 6 евра од ден по апартман

- За единечено сместување потребно е да доплатите 13 евра по ноќевање

- Сите дополнителни доплаќања се вршат на рецепција при пристигнувањето.
 

Програма за исхрана:

 

- Појадок 08:00 - 10:00 - ладни и топли оброци, овошје, мусли, корнфлекс, јогурт, свежо млеко, џем, мед, кафе, чај, млеко, микс сокови од автомат..

- Ручек 12:00 - 13:30 - На блок маса; вода и сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.

- Попладневен појадок 16:00 - 16:30 - пица, сендвичи, мали слатки, бисквити, колачи, кафе, чај. Алкохолни пијалоци - со доплата.

- Вечера 19:00 - 21:00 - На блок маса; вода и микс сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.

  

  

„St. George Ski & Holiday“ - Банско

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древниот и модерниот раскош. Хотелот ви нуди луксуз кој ќе ги задоволи и најспецифичните желби на гостите овозможувајки да се насладите со модерни удобности во срцето на Банско, а воедно и да уживате во убавината на Пирин планина.

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 088 559 7885 или на e-mail: reservations@stgeorgespabansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во
хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

„St. George Ski & Holiday“ - Банско

Ул. Асаница 12, Банско 

e-mail:

info@stgeorgespabansko.com

reservations@stgeorgespabansko.com

Локација на GoogleMap .