Подарете со љубов Бебе спомен рамка! Со купон од само 50 денари добивате 33 % попуст во MODERNITA HOME !

-33%

MODERNITA HOME - Скопје
0.00 
  50.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:

  Со купон од 50 ден. и доплата од 400 ден:

- Спомен рамка на новороденче за датумот на раѓање, време, висина и тежина со дизајн по ваш избор 

- Рамка за слика ( бела или црна по ваш избор)

- Инфографиконот е креативно спакуван за да може да се даде како подарок 

- Совршен подарок за повојница, крштевка 

- Доплата од 50 ден се врши на лице место во MODERNITA HOME

Спомен рамката за бебе е со димензии 18 на 24 со избор во бела или црна боја. Спомен рамката ги содржи сите податоци од раѓањето на вашето бебе (дата,висина,тежина...)и може да има простор за нараквиците на мајката и бебето од болница.

Подлогата за сликање е идеален подарок за новороденче(повојница,крштевка) и истиот се доставува креативно спакуван токму за оваа намена.

    

  

НАПОМЕНА:

ПОТРЕБНА Е ПРЕДХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА!

 
ЗА КОМПАНИЈАТА:
 
MODERNITA HOME - Модерни декорации за модерни домови
 
 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

MODERNITA HOME 

СКОПЈЕ 

https://www.facebook.com/modernitahome/

 

Локација на GoogleMap .