Оживејте ги вашите спомени!65% попуст или само 110 ден. за 1 час префрлување на видео материјал од VHS , mini DV, 8 mm касета или VHSC на DVD во Фото студио „CITY PLUS“

-65%

City Plus Photo
220.00 
  110.00ден.
Кол:  

    ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1 час префрлување од VHS и mini DV на DVD.

- Зачувајте ги вашите најдраги спомени во висок квалитет.

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:
 

CITY PLUS PHOTO со професионално искуство во областа на фотографирањето и снимањето ви нуди  квалитетена и професионална услуга во овековечувањето на најубавите моменти од вашиот живот пресликани на прекрасни и квалитетни фотографии и снимка од најинтересните моменти од вашите прослави:свадби,матури,родендени крштевки и други прослави само  "City Plus Photo"

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

CITY PLUS PHOTO

Јани Лукровски бр.6 лок.21

email:cityplusfoto@hotmail.com

Локација на GoogleMap .