Со купон од добивате 150 ден. добивате 48% попуст на ноќевање на база All Inclusive Light во сместување по избор + користење на SPA центар во Winslow Infinity 3*

-48%

WINSLOW INFINITY - БАНСКО
2980.00 
  150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

  Со купон од 150 ден и доплата од 1380 ден(22 евра) по лице  добивате:

- Ноќевање, појадок, ручек и вечера со вклучени пијалоци во сместување по избор: студио, апартман со една, две или три спални соби

- Сместување по избор: студио, апартман со 1, 2 или 3 спални соби (при максимална исполнетост на капацитет на собите)

- Користење на СПА центар (затоплен затворен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, џакузи, шок базен, релакс зона)

- Користење на интернет

- Вклучена туристичка такса

 

  Понудата е валидна во термини:

- Септември: 09-22.09.2019; 27-29.09.2019

- Октомври: 04-06.10.2019; 11-13.10.2019; 18-20.10.2019; 23-27.10.2019

Ноември: 8-10.11.2019; 15-17.11.2019; 22-24.2019; 29.11-01.12.2019

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 2 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и два дополнителни кревети, апартман со 3 спални: 6 редовни кревети, без дополнителни кревети

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот прокет од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

  

Доплати:

- За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно за едно All Inclusive Light ноќевање 

- За дете од 6-11.99 г. сместено на дополнителен кревет со две возрасни лица се доплаќа 9 € за едно All Inclusive Light ноќевање  

- За дете над 12 г. и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 15 € за едно All Inclusive Light ноќевање 

- За сингл сместување потребно е да купите еден купон и се доплаќа 11.90 € во хотелот за едно All Inclusive Light ноќевање  

- Сите доплати се вршат директно во хотелот 

- Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 

- Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени

- Во понудата не е вклучено: подземен паркинг- 7.5 € за 24 часа, бањарки - 5 € за целиот престој со депозит 15 €; масажи

  


ПРОГРАМА ALL INCLUSIVE Light

Појадок: 08:00 - 10:00 на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода
Ручек: 12:00 - 14:00 на блок маса или сет мени + безалкохолни и алкохолни пијалоци, наливно пиво и вино
Ужина: 16:00 - 17:30 на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода
Вечера: 19:00 - 21:00 на блок маса или сет мени + безалкохолни и алкохолни пијалоци, наливно пиво и вино

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се искористи од 09.09.2019 до 01.12.2019

- Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
- Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
- Хотелот нема отворен базен
- По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата reservations@intersolution-bg.com
- Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

WINSLOW INFINITY - БАНСКО

ул:Георги Настев 

маил за резервација

reservations@intersolution.bg

 

Локација на GoogleMap .