Со купон од само 80 ден. добивате 62% попуст на релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 мин. во Салонот за убавина „Весна Висаж“

-62%

Салон за убавина ВЕСНА ВИСАЖ
1200.00 
  80.00ден.
Кол:  

    ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Релакс масажа на цело тело 

- Времетраење 60 минути 

- Се користат етерични масла за дополнителна релаксација 

- Комплетна релаксација на вашето тело 

- Доплата од 350 ден. се врши на лице место во Салон за убавина ВЕСНА ВИСАЖ

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Салон за убавина  ВЕСНА ВИСАЖ

5 ГОДИНИ СО ВАС

Веќе пет години се грижиме за убавината и здравјето на голем број задоволни клиенти. Нашите салони ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет, а нашиот пријатен персонал ги почитува принципите на деловност, етика, врши континуирана едукација и ги следни најновите трендови.

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

СТУДИО ЗА УБАВИНА 

ВЕСНА ВИСАЖ

Лептокарија - нас Комерцијална Банка

влез 1 кат 2, стан  19

работно време: Пон-Пет:13:00-21:00

Саб- Нед 13:00-21:00

Локација на GoogleMap .