ПРОМОТИВНО!!!Наем на комплетно опремени студија за 3 или 4 лица за само 20 евра во вила Лондон во Олимпик Бич- Грција

-45%

ВИЛА " ЛОНДОН " ОЛИМПИК БИЧ
0.00 
  1,240.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Наем на студио за 3 или 4 лица 

- Потребно е најмалку 5 ноќевања 

- Понудата е валидна до 30.07.19

 

Вила Лондон се наоѓа на 400 метри одалеченост од плажа или 7 мин. одење пешки. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса , сопствена бања ...

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ЛОНДОН 

ОЛИМПИК БИЧ - ГРЦИЈА

Локација на GoogleMap .