Нијансирање на коса - Омбре или Сомбре (по ваш избор) + миење + фенирање во вредност од 1800ден. по цена за само 870 ден. во Козметичко и Фризерско студио "ГАБИ"

-55%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
1900.00 
  870.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Нијансирање на коса по техника Омбре или Сомбре (по ваш избор)

- Миење на коса 

- Маска за коса 

- Фенирање 

- Понудата важи за средно долга коса 

  

  

 

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .