71% попуст на 3 третмани за коса - Кератински третман за исправање на косата + Ботокс на коса + Третман со макадамија + миење + фенирање во Козметичко и фризерско студио "ГАБИ"

-71%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
3000.00 
  870.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Кератински третман за исправање на коса во времетраење од 30 мин.

- Ботокс на коса 

- Третман на коса со макадамија 

- Миење 

- Фенирање 

- Третманите се наменети за сува беживотна коса 

- Со овие третмани се пополнува и зајакнува  слабото и оштетено влакно

- Цената и понудата важат за средно долга коса 

  

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .