Наем на студио за Јули и Август 2019 во Олимпик Бич-Грција!40% попуст за ноќевање за 3 или 4 лица во вила Апостолис на само 20 м одалеченост од плажа!

-39%

ВИЛА АПОСТОЛИС - ОЛИМПИК БИЧ
0.00 
  2,480.00ден.
Кол:  

   ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Наем на студио за 3 или 4 лица по ноќевање 

- Бројот на ноќевања е по ваш избор 

- Понудата е валидна до 31.07.19

 

 НАПОМЕНА: 

- Сместувањето во студиата е во 13:30 (по локално време); 
- Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време); 
- Секоја направена штета се плаќа на лице место; 
- За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите; 
- Климата се доплатува 5 евра од ден

Вила Апостолис се наоѓа на 20 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден) и тераса..

  

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА АПОСТОЛИС 

ОЛИМПИК БИЧ- ГРЦИЈА 

Локација на GoogleMap .