Наем на студио за 3 или 4 лица ЗА ЈУЛИ 2019 во е вила Тео и Ројал за 35 евра по ноќевање во Олимпик Бич - Грција!

-30%

ВИЛА " ТЕО " ГРЦИЈА
0.00 
  2,170.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Наем на студио за 3 или 4 лица по ноќевање 

- Бројот на ноќевања е по ваш избор(повеќе од две)

- Понудата е валидна до 20.08.19

 НАПОМЕНА: 

- Сместувањето во студиата е во 13:30 (по локално време); 
- Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време); 
- Секоја направена штета се плаќа на лице место; 
- За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите; 
- Климата се доплатува 5 евра од ден

Вила Ројал се наоѓа на 75 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса ...

  

Вила ТЕО се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден).

 

Олимпик Бич е нова, модерна туристичка населба, којашто се наоѓа на само два километри оддалеченост од Паралија. Плажите во овие две населби се всушност еден ист, непрекинат песочен појас, покрај кристално чистата вода...

Во новата населба, Олимпик Бич, изградени се огромен број модерни сместувачки капацитети; а локацијата за оваа населба не е случајно избрана. Токму таа точка од брегот на Солунскиот Залив е една од најубавите и најчистите во Грција. Со години наназад, на плажата во Олимпик Бич ѝ се доделува сино знаменце, што е гаранција дека се работи за беспрекорно чиста и соодветно опремена модерна плажа.
Во двата километри помеѓу Паралија и Олимпик Бич сместени се дел од најпопуларните дискотеки и ноќни клубови, коишто ќе ви овозможат да се забавувате до раните утрински часови. А, доколку сакате својот одмор да го поминете во помирна и порелаксирана атмосфера, тогаш своето време ќе го минувате во самата населба. 
На долгото шеталиште зад песочниот појас во Олимпик Бич се наоѓаат цела редица одлични барови, таверни и ресторани за сечиј вкус. Останете во некој од локалите во топлите вечери, а потоа прошетајте крај морето пред да заврши денот, искусувајќи ја помирната страна на ова исклучително популарно туристичко место.
За каков одмор и да се одлучите, доколку одбраната дестинација ви е Олимпик Бич, можете да бидете сигурни дека не сте погрешиле...

.

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ТЕО 

ВИЛА РОЈАЛ 

ОЛИМПИК БИЧ - ГРЦИЈА 

 

Локација на GoogleMap .