Еднодневно капење за термин 22.06.19(сабота) во Паралија и Олимпик Бич - Грција за само 700 ден. по лице!

-40%

T.A. OLYMPIC TRAVEL
0.00 
  700.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ  ВО ОЛИМПИК БИЧ И ПАРАЛИА 

- Термин - 22.06.19 

- Поаѓање во 04:00 од пред Хотел Вип - Скопје 

- Пристигнување во Скопје во Вечерните часови

Олимпик Бич е нова, модерна туристичка населба, којашто се наоѓа на само два километри оддалеченост од Паралија. Плажите во овие две населби се всушност еден ист, непрекинат песочен појас, покрај кристално чистата вода...

Во новата населба, Олимпик Бич, изградени се огромен број модерни сместувачки капацитети; а локацијата за оваа населба не е случајно избрана. Токму таа точка од брегот на Солунскиот Залив е една од најубавите и најчистите во Грција. Со години наназад, на плажата во Олимпик Бич ѝ се доделува сино знаменце, што е гаранција дека се работи за беспрекорно чиста и соодветно опремена модерна плажа.
Во двата километри помеѓу Паралија и Олимпик Бич сместени се дел од најпопуларните дискотеки и ноќни клубови, коишто ќе ви овозможат да се забавувате до раните утрински часови. А, доколку сакате својот одмор да го поминете во помирна и порелаксирана атмосфера, тогаш своето време ќе го минувате во самата населба. 
На долгото шеталиште зад песочниот појас во Олимпик Бич се наоѓаат цела редица одлични барови, таверни и ресторани за сечиј вкус. Останете во некој од локалите во топлите вечери, а потоа прошетајте крај морето пред да заврши денот, искусувајќи ја помирната страна на ова исклучително популарно туристичко место.
За каков одмор и да се одлучите, доколку одбраната дестинација ви е Олимпик Бич, можете да бидете сигурни дека не сте погрешиле...

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Паралија

Олимпик Бич 

Грција 

Локација на GoogleMap .