Неа Флогита-22.06.19 - 29.06.2019! 35% попуст на 7 ноќи + превоз по лице за само 159 евра во вила Литца 2 ! 3-то и 4 то лице престојуваат бесплатно а плаќаат само превоз

-20%

ВИЛА ЛИТЦА 2 - НЕА ФЛОГИТА - ГРЦИЈА
0.00 
  9,860.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 7 ноќевања + превоз по лице 

- Понудата важи за трокреветно студио за термин 22.06.19 до 29.06.19

- ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ СЕ СМЕСТУВААТ БЕСПЛАТНО А ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ 

- комплетно опремени студија, модерно дизајнирани

- климата е вклучена во цената 

- Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.

- Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

- Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 

- Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

- За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)

- За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра) 

- Деца до 2 години бесплатно, без седиште

- ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД  КУМАНОВО, СКОПЈЕ,ВЕЛЕС,КАВАДАРЦИ,НЕГОТИНО и ГРАНИЧЕН ПРЕМИН (Богородица)

  

  

 

- За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ЛИТЦА 

НЕА ФЛОГИТА - ГРЦИЈА 

Локација на GoogleMap .