Промо понуда!Неа Врасна - 24.05.19 -31.05.19! 30% на 7 ноќи/8дена + вклучен превоз за само 79 евра по лице во трокреветно студио - Вила РИТА!

-30%

ВИЛА РИТА - НЕА ВРАСНА ГРЦИЈА
0.00 
  4,900.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:
 

- 7 ноќи/ 8дена + превоз по лице 

- Понудата е за  трокреветно студио

- Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.

- Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);

-  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;

- Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;–  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.

  

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се доплаќа  5 € на ден.

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМАНИЈАТА:

ВИЛА РИТА 

НЕА ВРАСНА - ГРЦИЈА 

Локација на GoogleMap .