LAST MINUTE!Празничен викенд 24.05.19-26.05.19 ! 40% попуст на 2 ноќи со вклучен превоз за само 2299ден. по лице во прекрасното Олимпик Бич-Грција

-40%

ВИЛА " ЛЕНКА " ОЛИМПИК БИЧ
0.00 
  2,299.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 2 ноќи + вклучен превоз по лице 

- Пратител до одредената дестинација

- Превоз со високо туристички автобус

НАПОМЕНА: 

- Сместувањето во студиата е во 13:30 (по локално време); 
- Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време); 
- Секоја направена штета се плаќа на лице место; 
- За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите; 
- Климата се доплатува 5 евра од ден

Вила Ленка се наоѓа на 250 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса ...

 

 

Вила Лондон се наоѓа на 400 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса .

  

  

Хотел Феникс 

Се наоѓа на 400м од плажа. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 креветни соби. Хотелот располага со базен кој можат да го користат гостите.

  

  

Олимпик Бич е нова, модерна туристичка населба, којашто се наоѓа на само два километри оддалеченост од Паралија. Плажите во овие две населби се всушност еден ист, непрекинат песочен појас, покрај кристално чистата вода...

Во новата населба, Олимпик Бич, изградени се огромен број модерни сместувачки капацитети; а локацијата за оваа населба не е случајно избрана. Токму таа точка од брегот на Солунскиот Залив е една од најубавите и најчистите во Грција. Со години наназад, на плажата во Олимпик Бич ѝ се доделува сино знаменце, што е гаранција дека се работи за беспрекорно чиста и соодветно опремена модерна плажа.
Во двата километри помеѓу Паралија и Олимпик Бич сместени се дел од најпопуларните дискотеки и ноќни клубови, коишто ќе ви овозможат да се забавувате до раните утрински часови. А, доколку сакате својот одмор да го поминете во помирна и порелаксирана атмосфера, тогаш своето време ќе го минувате во самата населба. 
На долгото шеталиште зад песочниот појас во Олимпик Бич се наоѓаат цела редица одлични барови, таверни и ресторани за сечиј вкус. Останете во некој од локалите во топлите вечери, а потоа прошетајте крај морето пред да заврши денот, искусувајќи ја помирната страна на ова исклучително популарно туристичко место.
За каков одмор и да се одлучите, доколку одбраната дестинација ви е Олимпик Бич, можете да бидете сигурни дека не сте погрешиле...

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ЛЕНКА 

ВИЛА ЛОНДОН 

ВИЛА ФЕНИКС 

ОЛИМПИК БИЧ - ГРЦИЈА 

Локација на GoogleMap .