ПОНУДА НА ПРОМОЦИЈА! НЕА ВРАСНА 24.05.19-31.05.19 - 7 ноќи/8 дена за само 89 евра по лице!Понудата е за четворокреветно студио во вила Јоргос

-30%

ВИЛА ЈОРГОС - НЕА ВРАСНА
0.00 
  5,520.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

7 ноќи/8дена + превоз (по лице )  тремин - 24.05.19-31.05.19

- 3-то лице плаќа само 35 евра 

- Понудата е за четворокреветно студио

- Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден

- Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

- ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште

 

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс

апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила.

  

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ЈОРГОС 

НЕА ВРАСНА - ГРЦИЈА

Локација на GoogleMap .