Уживање во Охрид во ексклузивно уредени апартмани во центарот на градот!Со купон од 100 ден. добивате 30% попуст на ноќевање за две лица во вила Villa Passage!

-30%

вила PASSAGE - Охрид
1850.00 
  100.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1 НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ЕКСЛУЗИВНО УРЕДЕНИ АПАРТМАНИ

- телевизор со кабловска 

- клима

- машина за перење 

- Фрижидер 

- Термо бокал 

- Бесплатен паркинг 

НАПОМЕНА\:  Доплата од 1200 ден се врши на лице место во вилата 

- Во зависност од тоа колку ноќевања ќе престојувате толку купони ќе превземете на пр : 2 купони - 2 ноќевања, 3 купони-3 ноќевања итн..

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

Villa Passage се наоѓа во центарот на градот Охрид, во чаршијата на само 50 метра од Чинарот према езерото.

Вилата располага со 9 комплетно опремени ( хотелски тип на соби ) со ТВ, кабловска, интернет, посебен тоалет и тераса. Паркингот за гостите е обезбеден и е бесплатен, локацијата е одлична и во околина на 100метри ги имате сите потребни работи како маркет, ресторан, пазар, аптека, банка… така што нема да имате потреба од додатни трошкови за бензин и паркинг.

Повелете во Villa Passage!

  

  

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда.

Задолжително е превземање на купонот во спротивно се наплаќа по редовна цена!

- За повеќе информации јавете се на 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 вила PASSAGE

Адреса: св.Климент Охридски бр.29, Охрид - Насоки

Website: www.villapassage.com

 

Локација на GoogleMap .