Одмор во прекрасниот ОХРИД!Со купон од 100 ден. добивате 40% попуст на едно ноќевање за две лица во прекрасни апартмани во вила Коцевски Пештани!

-40%

Вила Коцевски - Пештани
1650.00 
  100.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:
  

Со купон од 100 ден. добивате 40% попуст на:

- едно ноќевање за две лица во комплетно опремени апартамни

- посебен тоалет во секој апартман

- мини кујни опремени со потребни садови

- тв со кабловска 

- wi-fi

- тераси со поглед кон езеро 

- бесплатен паркинг 

- место за дружење ,користење на  скара 

- цените за оваа понуда  важат до 30.06.2019

НАПОМЕНА:ДОПЛАТА ОД 900 ДЕН/ СЕ ВРШИ НА ЛИЦЕ МЕСТО ВО ВИЛАТА 

Во зависност од тоа колку ноќевања ќе прстојувате толку купони превземате на пр: 2 ноќи - 2 купони, 3 ноќи-3 купони итн.

  

ЗА КОМАНИЈАТА:

 

Вила Коцески е сместена во тивка и зелена околина со голем двор, на само 50 метри од Охридското Езеро и 150 метри од центарот на Пештани.

Апартманите располагаат со посебни тоалети, мини кујни опремени со сите потребни садови, кабловска ТВ, бесплатен интернет, тераси со драпери и поглед кон езерото, бесплатен паркинг и место за дружење и скара…

Повелете уживајте и почуствувајте го вистинскиот одмор!

  

 

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА КОЦЕВСКИ - ПЕШТАНИ 

ул. Никола Тодороски бр.12, с.Пештани,6000 Охрид

Локација на GoogleMap .