Со купон од само 120 ден. од добивате 37% попуст на печатење на фамилијарен пакет маици (машка, женска и детска) со текст, боја и големина по Ваш избор од „Crafts“

-37%

Crafts – Design Your Imagination
1350.00 
  120.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Со купон од 120 ден. и доплата од 738ден на лице место во Crafts добивате 37% попуст на:

- Фамилијарен пакет маици (машка, женска и детска) -  редовна цена  на овој пакет е 1350 денари.(го добивате со купон од 100ден. и доплата од 738ден).

- Достапни бои за машка и женска маица: бела, сива, црна, црвена и жолта

- Достапни бои за детска маица: бела, црвена и жолта

- Достапни големини за машки маици: S, M, L, XL, XXL

- Достапни големини за женски маици: XS, S, M, L, XL

- Достапни големини за детски маици: 3-4, 5-6, 7-8, 9-11 години

- Можност за печатење: Full Color напред или позади

-  Материјал: 100% памук

- Бренд: Fruit of The Loom

  

  

НАПОМЕНА:
Рок за изработка и достава 3 работни дена од денот на прием на нарачката.
Бојата, големината, текстот или сликата кои што сакате да Ви бидат испечатени на маиците нарачајте ги на е-маил contact@crafts.mk со наслов: За Печатење на фамилијарен пакет маици! - Не заборавајте да го пратите и Вашиот ваучер со единствениот код.

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Crafts – Design Your Imagination

Ул. Есенинова Бр. 2в, Кисела Вода, Скопје

e-mail:contact@crafts.mk

 

Локација на GoogleMap .