Пролетно чистење на вашиот дом! Добивате 51% попуст за професионално чистење на стан до 60м2 + ГРАТИС освежување на теписи на лице место во вредност од 2500ден. по цена за само 1250 ден. од „Бел Лотос“

-51%

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ "БЕЛ ЛОТОС"
2500.00 
  1,240.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Чистење на стан до 60м2 со една извршителка

- ГРАТИС освежување на теписи на лице место

- За станови со над 60м2 се доплаќаат 600 денари на лице место по завршување на работата (две извршителки)

НАПОМЕНА:
 

- Понудата не важи за кречени, реновирани и постградежни станови!!!

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервис за чистење "Бел лотос" е професионален сервис со долгогодишно искуство за хемиско чистење кој не наоѓа на улица Ул:Скупи бр 5 (наспроти Хубо Маркет ) ви нуди широка палета на професионални  услуги:

- хеминско чистење на автомобили 

- хемиско чистење на гарнитури тапацири кожа

-професинално чистење на станови итн..

-  перење и хемсико чистење на секаков вид  теписи итн..

  

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервис за чистење БЕЛ ЛОТОС
ул. Скупи 5а бр. 9 (спроти Хубо маркет)

e-mail: 
nestorovskitd@gmail.com

Работно Време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Саб - Нед: 08:30 - 16:30

Локација на GoogleMap .