Релаксација и Чист воздух!Со купон од 100ден. добивате 38% попуст на едно ноќевање за две лица во прекрасната вила “Тачунски”- Берово

-38%

Вила “Тачунски”- Берово
2200.00 
  100.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:
  

 Со купон од 100 ден. добивате 38% попуст на:

- 1 ноќевање за две лица 

Доплата на лице место од 1500 ден.во вилата 

- Понудата важи до 01.02.2019

- Секоја соба има сопствен тоалет со бања 

- кујна 

- дневна соба

- тв со кабловска 

- wi-fi 

- сопствен паркинг

- потребна е предходна резервација 

 

   

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда.

Задолжително е превземање на купонот во спротивно се наплаќа по редовна цена!

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

вила “Тачунски”- Берово

Населба Абланица

Локација на GoogleMap .