58% попуст на детокс третман за коса во Фризерски салон Перфект во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден

-58%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1200.00 
  499.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Детокс третман за коса

- Пред шампон 

- Шампон

- Смирувачка маска Kaypro Purage

- Фенирање

  

Третманот е на база на црн јаглен, идеален е за коса што често се мие и е изложена на атмосферски загадувања. Содржи есенцијални масла за дејство на прочистување, со одлична формула која го прочистува скалпот и сите отрови од косата, создадени од чести фарбања, нијансирање и други хемиски препарати. Неговата текстура се состои од лесен крем, богат со природни и активни состојки со опојна арома, кој ја прави косата полна со благосостојба и живот.

 

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработе ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
 

ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје

e-mail:katesmilevska@gmail.com

Работно Време:

Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .