50% попуст на ароматерапија на лице (масажа + гратис маска за лице Афродита козметика) во вредност од 400ден. по цена од само 150ден. во САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "

-63%

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
400.00 
  150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Арома терапија на лице (масажа +  гратис маска за лице  од  Афродита козметика)

 

        

Масажата со ароматерапија на лице  се прави со стимулирачки-регенаративни егзотични масла. Егзотичните масла со својот прекрасен мирис го поттикнуваат расположението и ја хидрираат кожата. Покрај тоа богати се со витамин Е и Б кои ја штитат, регенерираат и зацврстуваат кожата, а воедно го подигаат и тонусот.
Ефекти на масажата со ароматерапија.

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. 

 
Салонот за убавина Цеце Козметик ги нуди следниве услуги:
- депилации
- третмани на лице и тело
- пакети за слабеење
- маникир и педикир
- надградба на нокти со акрил
- надградба на трепки
- масажи (релакс, антицелулитни, арома, пилинг на тело)

 Салон за убавина Цеце Козметик е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

САЛОН ЗА УБАВИНА "ЦЕЦЕ КОЗМЕТИК "
Ул. Румена Хаџипанзова 96 Скопје
email: ceceatanasovska@yahoo.com
Работно Време:
Пон - Пет: 10:00 - 20:00

 

 

Локација на GoogleMap .