ПРОМОЦИЈА на Cellula Madre Restructuring - ефикасен и професионален третман за реконструкција на оштетена коса на 74% попуст во вредност од 1500ден. по цена за само 399ден. во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

-74%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1500.00 
  399.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Cellula Madre Restructuring - ефикасен и професионален третман за реконструкција на оштетена коса .

- Комбинација на ампули од матични клетки од Арган и течност-концентрат богат со Shine Fix Complex.

- Color Fix Compleks и Бамбусова срцевина која за заздравува косата,и дава цврстина и флексибилност без да ја натежне. 

- професионален и ефикасен третман за оштетена коса со видливи резултати 

- Имајте здрава, сјајна и цврта коса 

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработе ќе ја доведат вашата коса до перфекција.

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
 

ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје

e-mail:katesmilevska@gmail.com

Работно Време:

Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .