Уживање во Банско!!Со купон од 320 ден. и доплата од 1829 ден. (29.5 EVRO) добивате 35% попуст на 1 ноќевање за 1 лице на база HB за денови пет-саб + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман во „Winslow Infinity“, Банско

-30%

Хотел ,,Winslow Infinity" - Банско
2800.00 
  320.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Со купон од 320 ден. и доплата од 1829 ден.(29.5евро) на лице место во хотелот добивате:

- 1 ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + СПА во

- студио, едноспален, двоспален или троспален апартман.

-ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ДЕНОВИ ПЕТОК И САБОТА 

- Максимален капацитет на студио е 2 легла без можност за дополнителен кревет.

- Максимален капацитет на апартман со една спална е 2 легла со можност за еден дополнителен кревет.

- Максимален капацитет на апартман со две спални е 4 легла со можност за еден дополнителен кревет.

- Максимален капацитет на апартман со три спални е 6 легла без можност за дополнителен кревет.

- Бесплатно користење на базен (28-29°C), сауна, парна бања, џакузи, фитнес сала, wi-fi интернет, туристичка такса.

- Уживање и релаксација во прекрасното Банско.

  Појаснување:
 

- 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице!

- Понудата е валидна за минимум 2 ноќевања за 2 лица и е валидна само за период: 02.01 - 31.01.2019

 - За деца не е потребно да се купува купон.

- Дете до 6 години сместено со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, добива бесплатнo ноќевањe на база HB

- Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа директно на рецепција 20 евра за едно ноќевање на база HB

- За две деца од 0 до 5,99 години сместени со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, за едното дете е бесплатно, а за второто дете се доплаќаат 15 евра директно на рецепција за едно ноќевање на база HB

- За дете од 6 до 11,9 години сместено со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, се доплаќаат 11 евра директно на рецепција за едно ноќевање на дополнителен кревет на база HB

- За трет возрасен не е потребно да се купува купон односно трет возрасен и дете над 17 години сместен на дополнителен кревет доплаќаат директно на рецепција 17 евра за едно ноќевање на база HB

- За користење на единечна соба се купува купон и се доплаќаат вкупно 54 евра на рецепција директно во хотелот.
Во понудата не е вклучено: 

- подземен паркинг - 7.5 евра за 24 часа

- бањарки - 5 евра за целиот престој со депозит 15 евра

- масажи

- Сите овие суми се доплаќаат директно во хотелот.

- Сместување во собите од 14:00 часот.

- Напуштање на собите до 12:00 часот.

  

  

  

  

 

„Winslow Infinity “

Хотелскиот комплекс Винслоу Инфинити & СПА е со четири ѕвезди и е голем проект на Винслоу Груп во Банско. Винслоу Инфинити & СПА се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со прекрасно уредена градина.

  

  

  

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

-Пред да купите КУПОН , потребна е претходна резервација во хотелот на тел: + 359 878 19 83 19 или
на reservations@intersolutionbg.com
-Откако ќе добиете потврдна информација од хотелот за периодот во кој сакате да престојувате, во рок од 24 часа го купувате КУПОНОТ ОД EKOLEKTIVA.MK
-Потребно е во рок од 24 часа да испратите e-mail на хотелот со единствениот код од ваучерот за потврда на резервацијата (резeрвацијата во хотелот пожелно е да биде со исто име од меилот со кој се купува ваучерот). При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

-валидна само за период: 02.01 - 31.01.2019 год.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

„Winslow Infinity 3*

ул. Георги Настев“ 11
Банско
тел. +359 878 19 83 19 од

09:00 до 18:00 часот

резервации на:

e-mail: reservations@intersolution-bg.com

Локација на GoogleMap .