Зимски одмор во Берово! Со купон од само 60 ден. добивате 36% попуст на 1 ноќевање за едно лице + 25 % попуст на традиционално подготвена вкусна пита во ”Санде Шумаро”-Берово!

-36%

ВИЛА ”Санде Шумаро”- Берово
850.00 
  60.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:

  Со купон од само 60 ден. добивате 36% попуст на :

- 1 ноќевање за едно лице во соба во вила ”Санде Шумаро”-Берово!

- доплата од 500 ден за ноќевањето се врши на лице место во вилата 

- Со купување на овој  купон добивате 25% попуст на домашно подготвена пита (голема пита 460ден, ја добивате за 350) или мала пита (200 ден, ја добивате за 150 ден) доплата за питата  се врши на лице место

- 3 спални соби со посебен тоалет 

- дневна просторија 

- целосно опремена кујна 

- тв со кабловска 

- интернет 

- сопствен паркинг 

- потребна е предходна резервација во зависност од тоа колку ноќевања престојувате толку купони превземате.. на пр 2 ноќевања - 2 купони, 3 ноќевања - 3 купони ...

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Вила ”Санде Шумаро” се наоѓа на прекрасно место над хотелот ”Вип” на само 180 метри од Беровското Езеро со преубав поглед кон езерото.

Се работи за фамилијарна куќа на која се издава едниот спрат кој располага со 3 спални соби со посебен тоалет, дневна просторија, целосно опремена кујна, ТВ со кабловска, интернет и обезбеден паркинг простор. Вилата нуди сместување со капацитет за 8 гости, но најпогодно е за 3 пара или поголема фамилија со деца. По договор и желба на гостите домаќинката на вилата може да приготви вкусни традиционални јадења од Малешевскиот крај.

Ве очекуваме на природа и чист воздух во вила ”Санде Шумаро”

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Потребна е предходна резервација 
- Понудата е со важност од 08.11.2018 до 30.12.2018
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ”Санде Шумаро”-Берово

Локација на GoogleMap .